HomeMagazinGÖKHAN ÖZEN’DEN ESKİ EŞİNE SERT GÖNDERME!

GÖKHAN ÖZEN’DEN ESKİ EŞİNE SERT GÖNDERME!

GÖKHAN ÖZEN’DEN ESKİ EŞİNE SERT GÖNDERME!

Gökhan Özen, sosyal medya hesabından paylaştığı kendi fotoğrafının altına eski eşi Selen Sevigen’e gönderme yaptı.

Gökhan Özen sosyal medyasından paylaştığı o postun altında şu sözleri kullandı;

“İçini dışını saran o mutsuzluğu uzak tut benden” Zaten izin vermeyeceğim artık hayatıma dönüyorum. Pozitifliklerle dolu mutlu uyandığım yaşantıma. Kendiyle çok mutsuz, içinin kötülüğü yüzüne vurmuş insanlara Allah gerçekten yardım etsin. Kendileri ile barıştırsın ki kalpleri de temizlenebilsin. Benden de uzak olsunlar temennim. Gül gibi hayatım var. 20 yıllık emekle benim özümü ve kim olduğumu net tanımış milyonlar var ki bunu bir kez daha çok iyi gördüm bu olayda sağduyu ile destek oluyor herkes. Sanki kendi kardeşinin başına gelmiş gibi destek oluyor ve koruyor. Sağ olun…
Dedim ya acil pozitife dönüyorum.
Üzerimden gündem olmaya çalışırken gazetelere gençlik fotolarını bastırarak bununla gururlanan insanlar benim üretken modumu anca 3 gün bozar. Sonrası ben işime bakarım ve herkese içsel hesaplaşmalar. Benim içim rahat. Rabbim yaptığı kötülükle başını yastığa koyanlara yardım etsin.
Bu süreçte hazır olan klibi de yayınlayamadık. Onca emeğimizin üstüne reklam vs denmesin diye. Bekliyoruz. Şimdilik ben izliyorum gayet güzel.”