HomeMagazinMAHMUTHAN’IN “GİTTİĞİNE DEĞDİMİ” ALBÜMÜ ŞİMDİDEN HERKESİN DİLİNDE!

MAHMUTHAN’IN “GİTTİĞİNE DEĞDİMİ” ALBÜMÜ ŞİMDİDEN HERKESİN DİLİNDE!

MAHMUTHAN’IN “GİTTİĞİNE DEĞDİMİ” ALBÜMÜ ŞİMDİDEN HERKESİN DİLİNDE!

Yakarım, pervane, ve şimdide henüz albüm çıkmadan Gittiğine Değdimi eseri müzik piyasasına bomba gibi düşen MAHMUTHAN, klip teaser görüntüsüyle merak uyandırdı. Albüm, Kasım ayının başında tüm platformlarda yerini alacak.

İstanbul doğumlu, aslı Şanlıurfalı 25 yaşında genç ve başarılı sanatçı Mahmuthan, müzisyen bir ailede yetişti. Arabesk&fantazi müzikte bir hayli iddialı olan ve şu sıralar konservatuara hazırlanan sanatçı, aldığı ses eğitiminin ardından albüm çalışmalarına girerek bir çok başarılı iş ile adından sıkça söz ettiriyor.

İlk video klibini kendisinin yönetmenliğinde Yakarım şarkısına çeken Mahmuthan, çıkarttığı bu kliple ilgi odağı olmuştu. İnternet ortamında ve sosyal medyada sempati kazanan, Türkiye ve Avrupa’da yaşayan hayranları ve dinleyicileri tarafından, albüm ve klibinin merakla beklendiği Mahmuthan hayranlarını sürpriz bir albümle karşılıyor…

RUSYA KAFKAS BÖLGESİNİN TANINMIŞ SANATÇILARIYLA SAHNE ALDI

Türkiye’ de bu yıl birincisi düzenlenen Türk Rus Kafkas Show Türk Rus dayanışma gecesinde Kafkas bölgesinin tanınmış sanatçıları JAKLİNA, ZAYNAB MAKHAEVA, ZAİDA DJANBİEVA, ve Türkiye’den sadece MAHMUTHAN yeraldı.

MAHMUTHAN “GİTTİĞİNE DEĞDİMİ” İLE GELİYOR

Müzik hayatına çocuk yaşlarda giren sanatçı, 2015 yılında “Yakarım ” albümüyle sevenlerine Merhaba dedi. Son albümünün yapım aşaması yaklaşık bir yıl süren Mahmuthan, başta Kerem Özdemir, Baran Aksu olmak üzere ünlü söz yazarlarıyla çalıştı. Albümün klip ve cıkış şarkısı Kerem Özdemir’e ait olan eserin aranjesi Doğu Kılıç, klibi ise Ukraynalı başarılı yönetmen Timur Mingazirov tarafından çekildi. Çıkış şarkısının remix versionu ve albümdeki bir diğer eser olan Aşkın Tarifi’nin düzenlemeleri Serdar Seçme tarafından yapıldı.Yeni albümü Gittiğine Değdimi teaserı yayınlandıktan sonra sosyal medyada fanları tarafından yoğun ilgi gördü. Menejerligini Nalan Ersoy’un üstlendiği albüm, Türkiye’ de bir çok ünlü ismin prodüktörlüğünü yapan Doğan müzik (DMC) tarafından başta Türkiye olmak üzere tüm dünya’da dijital platformlarda satışa sunulacak.

https://www.youtube.com/watch?v=2Kc1C7vvqCI&feature=share