HomeMagazinSURVİVOR YARIŞMACILARI YASİN VE BARIŞ BİRBİRİNE GİRDİ

SURVİVOR YARIŞMACILARI YASİN VE BARIŞ BİRBİRİNE GİRDİ

SURVİVOR YARIŞMACILARI YASİN VE BARIŞ BİRBİRİNE GİRDİ

‘Survivor 2020’ programının sona ermesinin ardından yarışmacılar arasında tartışmalar yaşanmaya başladı. Son olarak Survivor’ın üçlü finaline kalmayı başaran Yasin Obuz ile Barış Murat Yağcı arasında ‘soda’ polemiği baş gösterdi. Program süresince iyi anlaşan yarışmacılar, adeta taraflarını seçerek kutuplaştı.

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Survivor’ programının büyük finali 14 Temmuz Salı günü Galataport’ta yapılan canlı yayınla ekranlara geldi. Yarı final koltuğunda oturan Yasin Obuz ve Barış Murat Yağcı arasındaki rekabet bir kez daha kızıştı.

Programın sona ermesinin hemen ardından Yasin Obuz ve Nisa Bölükbaşı arasında büyük bir tartışma yaşandı. Survivor Yasin yakın arkadaşı Nisa’yı nankörlükle suçladı.

Survivor Nisa’nın Türkiye’ye geldiğinde yalnızca Barış Murat Yağcı ile görüşmesi diğer yarışmacılara cephe aldığı iddialarını güçlendirdi.

Barış Murat Yağcı’nın, Yasin Obuz’la ilgili beğendiği bir tweet ise ipleri iyice kopardı. Survivor Yasin, Barış Murat Yağcı-Nisa Bölükbaşı cephesine karşı hamleye geçti.

Barış Murat Yağcı’nın, Yasin Obuz’la ilgili beğendiği bir tweet ise ipleri iyice kopardı. Survivor Yasin, Barış Murat Yağcı-Nisa Bölükbaşı cephesine karşı hamleye geçti.

YEMEK PROGRAMI ELEŞTİRİSİNİ BEĞENDİ

Survivor programını ikinci olarak noktalayan Barış Murat Yağcı, Yasin Obuz hakkında yapılan, ‘Murat Ceylan… Survivor’a gelmiş en yakışıklı, en yenekli ve en kaliteli insanlardan biri… Değer görmesi için daha ne olması gerekiyor? Yemek programlarına katılıp kendisini rezil etmediği için mi değer göremiyor bu çocuk?’ yorumunu beğendi.

Barış Murat Yağcı’nın bu hamlesinden sonra Yasin Obuz sosyal medya hesabından sert eleştiriler yaptı.

‘LAFIM ÇEKEMEYENLERE’

‘Ala’ şarkısının kısa süre içerisinde trend listelerine girmesinin ardından Survivor Yasin sosyal medya hesabından, “O basit yemek programı dediğiniz yerden çıkan çocuk bakın neler yapıyor. Siz basit ucuz PR çalışmalarınıza devam edin, biz ise icraat yapalım. Kudurun daha da kudurtmaya devam edeceğiz. Ben bir şey demiyorum gazeteciler diyor. Not; lafım çekemeyenlere” mesajını paylaştı.

‘HAZMEDEMEYENLERE SODA’

Yasin Obuz’un yaptığı paylaşıma Evrim Keklik soda fotoğrafı ekleyerek “Yaso bizden hazmedeyenlere soda yollar mısın? Hem de Kızılay olsun yardımda bulunalım” yorumunu ekledi.

Yasin’in paylaşımına yorum yapan Evrim Keklik, kendi sosyal medya hesabından adeta ateş püskürdü. Survivor Evrim, “Bir laf söylendi diye neden herkes üstüne alındı ki yarası olan gocunur olmayana hava hoş. Biz kendi kendimize eğlenip şarkının başarısını kutluyoruz. Değil mi kardeşim?” dedi.